Gdzie kupić tonery do drukarek w Jaśle?

Gdzie kupić tonery do drukarek w Jaśle?

Tonery do drukarek w Jaśle wyróżnia najwyższa jakość oraz efektywna praca w urządzeniu. DMD Tonery Jasło to jeden z największych wyborów produktów, które spełniają wszystkie normy oraz umożliwiają wysokiej klasy wydruk dokumentów, który nie powoduje przetarć ani przerw w druku. Oferta DMD Tonery składa się z tonerów oryginalnych, tonerów RESDRUK, tonerów regenerowanych oraz tonerów zamienników. Główna siedziba firmy DMD Tonery znajduje się w Rzeszowie na Al. Sikorskiego 2/7, jednakże obsługują klientów z całego terenu województwa podkarpackiego oraz reszty kraju. Dzięki prowadzeniu szerokiej działalności na rynku z urządzeniami drukarskimi, za pośrednictwem specjalnie zatrudnionych przedstawicieli handlowych, klient ma możliwość kupienia najlepszych tonerów, między innymi w mieście Jaśle.

 

Tonery oraz tusze z pewnością spełnią jego najwyższe oczekiwania. Oprócz sprzedaży powyżej przedstawionych produktów, firma oferuje sprzęt drukujący znanych na całym świecie renomowanych marek, to jest: Kyocera, HP, Minolta, Canon. Firma DMD Tonery zachęca do odwiedzania swojej głównej siedziby w Rzeszowie, jednakże zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem telefonu lub e-maila. Firma posiada bogatą gamę produktów, dzięki czemu jest w stanie najlepiej doradzić klientom w wyborze - pomoc udzielana jest również za pomocą wymiany mailowej lub rozmowy telefonicznej z doradcą, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i rozwieje niepewności. Dostawa produktów zakupionych w DMD Tonery jest bezpłatna i odbywa się poprzez usługi firmy kurierskiej, która gwarantuje bezpieczny transport.

 

Firma zapewnia wysyłkę w krótkim czasie od momentu złożenia zamówienia - dbają, aby klient otrzymał swój towar i zaczął z niego korzystać możliwie w jak najszybszym czasie. Zakup wysokiej jakości sprzętu do domu lub biura jest niezwykle ważny, dlatego DMD Tonery zapewnia najwyższy standard obsługi i jej kompleksowość. Poza produkcją i sprzedażą zakład zajmuje się również serwisem drukarek - naprawa następuje albo na miejscu, albo w siedzibie, jeśli usterka jest zbyt poważna. W czasie naprawy zapewniony jest klientowi sprzęt zamienny, który pozwala na kontynuowanie pracy bez żadnych trudności. Rzeszowska firma DMD Tonery funkcjonuje na rynku od 2007 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a co z tym idzie codziennemu rozwojowi prowadzą profesjonalną i niezwykle złożoną działalność, na którą składają się:

  • produkcja tuszy oraz tonerów,
  • import drukarek znanych firm (używane i nowe),
  • gwarancyjny oraz pogwarancyjny serwis,
  • skup tonerów w Rzeszowie,
  • dzierżawa drukarek i kserokopiarek.

Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i dużych firm biurowych czy instytucji państwowych. Zapewniając najwyższy standard obsługi firma gwarantuje możliwość negocjacji, atrakcyjne ceny oraz rabaty dla stałych klientów. W celu skontaktowania się z wybraną jednostką należy zadzwonić pod numer kontaktowy: 17 853 00 93. Pełna oferta znajduje się na stronie http://www.dmd-tonery.pl/tonery-jaslo.

Ostatnie opinie internautów: (1)
Krzysztof
Tusze do drukarek w Jaśle, najwyższą jakością wykonania na pewno wyróżnia się DMD Tonery Jasło. Znajduję się tam największy wybór produktów, które spełniają wszelkie normy i umożliwiają wysokiej klasy wydruk dokumentów, bez przerw czy przetarć. Wybierając produkt od DMD zapewniamy sobie komfort własnej pracy. Za pośrednictwem handlowców możemy kupić najlepsze tonery w Jaśle, które dla mnie spełniły wszelkie oczekiwania. Serwis drukarek DMD Jasło oferuje również profesjonalny serwis drukarek, z którego również jestem bardzo zadowolony. Jak najbardziej polecam tą firmę
Zostaw swoją Opinię
Ocena ogólna:

podobne lokale usługowe

Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (6 opinii)
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Kupując nowe mieszkanie, bardzo często decydujem...
Zakup mieszkania to bardzo poważna inwestycja. Za...
W potocznej opinii panuje przekonanie, iż mieszka...
Drewniane meble ogrodowe stanowią doskonałe rozw...
Tonery do drukarek w Jaśle wyróżnia najwyższa ...
Wyposażenie wnętrza własnego mieszkania może w...